אסף אשכנזי

מנהל ושותף באלן קאר ישראל. בעבר מנחה בארגון מיכא"ל לפיתוח ומצוי כישורים אישיים למצויינות, מנהל מערך שיווק אזורי ומנחה מנחים במיכא"ל, עסקתי במקביל בתחום התיאטרון והבמה כשחקן וכמפיק ושירתתי שירות קבע בצה"ל במגוון תפקידים פיקודיים מבצעיים והדרכתיים. בכל בחירותי המקצועיות עד היום מה שהניע אותי היה הרצון לעבוד עם אנשים, לבצע תפקידים או משימות המשפיעים על בני אדם, ערכיהם, אורח ואיכות חייהם. את תפקידי כמנכ"ל אלן קאר בישראל אני רואה כהזדמנות ייחודית המעניקה לי יכולת להשפיע ולו במעט על כמה שיותר אנשים ולאורך זמן.

רמי רומנובסקי

מעשן לשעבר, עסקתי בעברי בתחום התקשורת, בין השאר הייתי מנהל ההפצה של רשת בתי קולנוע לב, מנהל הקמת אתר האנימציה הבינ"ל ,aniboom.com הייתי מנחה בפרויקט מיכא"ל ולימדתי בביה"ס לקולנוע סם שפיגל ובמסגרות אחרות בתחום זה. על אלן קאר שמעתי מחברים, אחרי שזה עבד עבורי החלטתי לחלוק את המתנה הנהדרת עם חבריי ובני משפחתי, ואני שמח על הזכות הגדולה שנפלה בחלקי לעזור לאנשים לצאת מהשעבוד לחופש ובריאות אמיתיים.

אורית רוזן

הדברים הנפלאים ביותר בחיים קורים בהפתעה… עד שהפסקתי לעשן באמצעות השיטה, הייתי מגשרת, מנחה קורסי גישור, ומעשנת כבדה. הייתי משוכנעת שיהיה מאוד קשה להיפרד מהסיגריות. לא חשבתי שלהפסקת העישון תהיה כזאת השפעה על חיי… כשותפה להקמה ולחזון, מרגישה שמחה כל פעם מחדש על האפשרות לחשוף עוד ועוד אנשים לפשטות ולגאוניות כאחד, שמצויים בשיטתו של אלן קאר.

מרב נירן

התחלתי לעשן לפני גיל 14 והאמנתי שהאישיות שלי התעצבה כאישיות של מעשנת. לא יכולתי לדמיין את עצמי עושה שום דבר בלי סגריה ביד – לשתות קפה או כוס יין, להתמודד עם לחץ ומתח, לקחת הפסקה או ליהנות מאירוע חברתי. הפחד מחיים ללא סיגריות היה חזק יותר מכל פחד מנזקי העישון.
היום 4.5 שנים אחרי שהפסקתי לעשן בקלות בעזרת השיטה של אלן קאר, אני מקדישה את חיי המקצועיים לגרום לכמה שיותר מעשנים להבין שלא נגזר עליהם להמשיך לעשן לשארית חייהם או להפסיק לעשן ולסבול – יש דרך אחרת להפסיק לעשן, בקלות, כפי שהפסקתי אני.

צפה בגלריית הוידאו שלנו:
סיפורי ההצלחה

צפו בעדויות של גברים ישראלים אשר

2:43

מסר מאלן קאר

לפרטים על שיטת אלן קאר הדרך

3:44

שיטת אלן קאר

ראיון עם השחקן רון שחר בתכנית

9:38

צור קשר

צרו קשר עכשיו וקבלו ייעוץ כיצד ניתן להפסיק לעשן!

מלא פרטים ונציג שלנו יחזור אליך בהקדם האפשרי

אנו מבטיחים שלא להעביר את פרטיך לשום גורם אחר מלבד אלן קאר. תוכל בקלות להסיר את עצמך מרשימת התפוצה בכל שלב

מרכז אלן קאר ישראל

רחוב תוצרת הארץ 16 ת"א

טלפון: 03-6212525 (מענה אנושי 24 שעות)

פקס: 03-6212526

info@allencarr.co.il

 

שעות פעילות:

ראשון - חמישי 09:00 - 19:00

ימי שישי וערבי חג 09:00 - 13:00